O nás

Studio interiérových dveří Indora vzniklo v reakci na neustále rostoucí poptávku po kvalitních německých interiérových dveřích v České Republice.

Jsme připraveni splnit Vaše nejnáročnější přání a požadavky na design a provedení.

Abychom vyhověli i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků, navázali jsme úspěšnou spolupráci se skupinou výrobců Grauthoff (spol. Astra Türen, spol. HGM Türen a spol. Licht Harmonie), nabízející výrobu designových interiérových dveří dle nejnovějších trendů a technologií výroby. Mezi hlavní produkty portfolia tohoto uskupení patří například dveře s umělým povrchem (Astra Türen), dveře v dřevěné dýze (HGM Türen) a celoskleněné dveře (Licht Harmonie).

Jedinečnost technologie výroby těchto designových interiérových dveří je pro všechny typy (všechny tři společnosti) totožná, což umožňuje kombinovat různé typy dveří stejného designu. Tato nesporná výhoda umožňuje navrhnout moderní a mnohdy netradiční interiéry i pro ty nejnáročnější klienty.

I dveře dělají Váš domov.

V našem studiu interiérových dveří Indora se ke každé zakázce vždy snažíme přistupovat individuálně tak, abychom splnili i ty nejnáročnější přání a potřeby našich zákazníků. Současně se také snažíme přizpůsobovat rozsah služeb a nabídku studia interiérových dveří Indora tak, abychom vyhověli i těm nejnáročnějším požadavkům na design, kvalitu a provedení.

Pokud hledáte i Vy spolehlivé a bezpečné dveře v top kvalitě a dle nejnovějších designových trendů, pak je právě pro Vás studio interiérových dveří Indora tou správou volbou!

 

Proč si vybrat právě nás?

 • Vybírat můžete z mnoha módních dekorů s charakterem skutečného dřeva či z široké nabídky výběrových dýh.
 • Pro interiéry s větším rizikem mechanického poškození povrchu dveří (administrativní budovy, ubytovací zařízení, školy, nemocnice, atd.) nabízíme výrobky se zesílenými povrchy, které barevně odpovídají povrchům základním.
 • Námi dodávaná unikátní konstrukce dveřního křídla s rámem z masivního dřeva a s vnitřními zesilujícími dřevotřískovými pruhy dává dveřnímu křídlu nadprůměrnou stabilitu a pevnost.
 • Nabízíme speciálně vyvinuté dvoukomorové těsnění zajišťující dokonalou akustickou izolaci a zároveň bezhlučné zavírání dveří.
 • Naše ekologicky nezávadné dřevotřískové desky E1 tvoří základ stabilní zárubně.
 • Máte možnost volby mezi hranatým, zaobleným nebo moderním Softline provedením zárubně.
 • Konstrukce námi dodávaných dveřních křídel (vyjma celoskleněných) umožňuje krácení až o 5 cm pro vyrovnání případných výškových rozdílů podlah.
 • Všechny značkové zámky a protiplechy důkladně testujeme, aby byla zaručena jejich dlouhodobá funkčnost. Čelo zámku dodávámé ve stříbrné barvě.
 • Všechna námi nabízená dveřní křídla jsou osazena bezúdržbovými poniklovanými závěsy. Jejich dlouhodobá funkčnost je testována výrobcem.
 • Praxí osvědčená spojovací technika je zárukou snadné a rychlé montáže.
 • Na přání zákazníka dodáme veškeré technicky možné nestandardní rozměry ve výšce, šířce i síle.
 • U dveřních křídel má zákazník na výběr zaoblenou nebo pravoúhlou hranu. U zárubní si lze vybrat zaoblenou hranu či speciálně vyvinutou softline zárubeň. U dřevěných dýh pak lze zvolit také klasickou hranatou zárubeň, která bude v blízké době k dostání i u dveří s umělými povrchy.

Již neváhejte a přijďte si k nám vybrat Vaše vysněné dveře!