Dodavatelé

Abychom vyhověli i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků, navázali jsme úspěšnou spolupráci se skupinou výrobců Grauthoff, která zajišťuje výrobu designových interiérových dveří dle nejnovějších trendů a technologií výroby.

Skupinu výrobců Grauthoff tvoří trio společností: Astra Türen, HGM Türen a také Licht Harmonie.

ASTRA Türen - logo HGM Türen - logo LICHT - HARMONIE - logo

Mezi hlavní produkty portfolia skupiny Grauthoff patří například dveře s umělým povrchem (Astra Türen), dveře v dřevěné dýze (HGM Türen) a celoskleněné dveře (Licht Harmonie).

 

ASTRA Türen

ASTRA Türen

Společnost ASTRA Türen se zabývá výrobou interiérových dveří se specializací na vysoce kvalitní dveře v dekoru (umělý povrch). ASTRA Türen je však jediným výrobcem interiérových dveří v Německu, který vyrábí pouze dekor dveří a zárubní, což této společnosti umožňuje produkovat ojedinělý design svých výrobků v té nejvyšší kvalitě. Základní sortiment této společnosti tvoří 14 různých povrchů dveřních křídel v moderních barvách i dřevěných replikách. Díky investicím do výrobních postupů a technologií, které společnost ASTRA Türen vynaložila v průběhu uplynulých let, jsou nyní její produkty po právu označovány jako „state of the art“ v oblasti výroby interiérových dveří v Evropě.

 

LICHT – HARMONIE

LICHT - HARMONIE

Vítejte ve světě Licht – Harmonie, kde světlo je zdrojem veškerého života. Právě a jedině životadárné světlo je oním důvodem, proč bychom ho měli mít co nejvíce, obzvláště pak v místech, pro nás nejdůležitějších – v našem domově. Právě tato skutečnost dala vzniknout názvu společnosti Licht – Harmonie a plně tak vystihuje její filozofii. Od svého založení v roce 1999, byla společnost Licht – Harmonie synonymem pro vývoj, úpravy a uvádění na trh vysoce kvalitního dveřního skla, posuvných dveří a dveřních systémů. Mezi klíčové požadavky společnosti také nevyhnutelně patří bezpečnost a snadná údržba produktů.

 

HGM Türen

HGM Türen

Firemní filozofie společnosti HGM Türen je dodávat nejkvalitnější exkluzivní dveře pro Váš obytný prostor. Dynamičnost dnešní doby a tradiční obchodní spojení se vzájemně skloubí s výrobní sekvencí „state of the art“. Produkty společnosti HGM Türen jsou synonymem maximální trvanlivost dýhy a masivního dřeva.

HGM Türen mimo jiné obdržela v letech 2005, 2006 a 2007 velmi hodnotné ocenění TOP 100 Innovator, které potvrzuje vysokou inovační sílu oceněné společnosti.
HGM Türen - TOP 100 Innovator HGM Türen - TOP 100 Innovator

Dokonce i v tak moderní společnosti jako HGM Türen je kladen největší důraz na tradiční obchod se dřevem.
HGM Türen HGM Türen HGM Türen